РОЗРОБКА САЙТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

РОЗРОБКА САЙТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

ТІЛЬКИ ЕФЕКТИВНІ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ СТАРТУ, РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Сделаем отличный проект вместе?
Оставляй заявку и мы БЕСПЛАТНО проконсультируем тебя!
Оставить заявку

Інтернет стрімко розвивається і сьогодні більшість компаній вже мають свої сайти. Втім, не лише компанії, а й приватні особи, які надають ті чи інші послуги. Мати інтернет-ресурс – це швидше необхідність. Але якщо ви ще запитуєте, навіщо потрібен сайт – я підготував для вас нову статтю. У ній докладно розповім, які завдання він допоможе вирішувати. Статистика стверджує, що в середньому кожна людина щодня проводить в інтернеті щонайменше 3 години. Це якщо не говорити про тих, хто пов’язаний із ним по роботі. З огляду на такі дані компанії почали реагувати відповідним чином і вести бізнес через інтернет.

Веб-сайт – це інструмент, який допомагає співробітникам і керівникам фірми. Якщо розмістити на сайті документи, завдання, звіти та іншу інформацію, то керівники компанії отримають можливість доступу до необхідної інформації з будь-якої точки світу, де є комп’ютер та підключення до Інтернету. А співробітники, що знаходяться у різних офісах, отримають доступ до загальної корпоративної інформації. Природно, що доступ до інформації має контролюватись та керуватись за допомогою спеціальної системи контролю прав.

Основні етапи розробки

  • 01 Знайомство з вашим бізнесом
  • 02 Аналіз: бриф + технічне завдання + прототипи
  • 03 Візуалізація: створення дизайну веб-майданчика
  • 04 Верстка сайту + мобільний адаптив
  • 05 Розробка функціоналу: програмування
  • 06 Контроль якості: тестування
  • 07 Розміщення на хостингу та вихід у світ

Приклади сайтів, створених LengMeng

Як розпочати розробку корпоративного сайту?

Визначити цілі та завдання проекту
Скласти точний портрет свого потенційного клієнта
Виявити своїх конкурентів
Виділити ключові особливості своєї компанії
Вибрати розробника корпоративного сайту

Відгуки про нашу роботу

COUNSELOR

Благодарю веб студию Lengmeng за идеально выполненный заказ. Все мои пожелания были учтены, получены удобные инструкции, практичные советы, с момента постановки задания и до сдачи в работу - всего несколько дней. Осталась очень довольна)

НИЖНИК КРИСТИНА ВАДИМОВНА

Переваги нашої веб-студії

01 /

Четкость в выполнении поставленной задачи

02 /

Своевременное создание площадки

03 /

Креативный подход к каждому проекту

04 /

Эксклюзивно разработанный дизайн

05 /

Удобную функциональность

06 /

Качественную
реализацию

Цілі, досягти яких допоможе сайт у 2022 році

Звичайно, головна та основна мета у бізнесі та для сайту, який допомагає вам його створювати – це прибуток. Але є і не менш важливі цілі, досягнення яких позитивно позначиться на розвитку вашої компанії.

Ефективні продажі онлайн. Цей вид діяльності точно принесе дохід своєму власнику та збільшить товарообіг. Крім того, досить швидко ви зможете стати популярним та впізнаваним серед своїх клієнтів.

Робота із партнерами. Успішна співпраця з партнерами дозволить вам налагодити всі процеси інтернет-торгівлі. Корпоративний сайт для цього дуже важливий. Завдяки партнерській співпраці ви можете вийти не лише на внутрішній ринок, а й на зовнішній.

Сайт дозволить вам успішно взаємодіяти із вашими співробітниками. Корпоративний проект вирішить питання, пов’язані із встановленням зв’язків із структурними підрозділами у вашій компанії. Ваші співробітники зможуть легко вирішувати ділові питання та завдання вашої компанії, налагоджувати бізнес-процеси та знаходити порозуміння всередині офісу.

Імідж компанії. Звичайно, сайт може створити та підтримувати імідж вашої компанії. Зробіть свій сайт професійним та користувачі звернуть на вас свою увагу. Імідж може бути чудовим інструментом при організації рекламних кампаній, розіграшах та акціях.

Встановлення міцних зв’язків із покупцями. Сайт відкриває можливості для успішного спілкування із клієнтами компанії. Користувач має можливість отримати повну інформацію про вашу компанію, без перешкод встановити канал зв’язку з менеджерами, написати свій відгук про куплений товар або прочитати думку інших покупців про ті продукти, які його зацікавили. Ваш сайт може бути чудовим інструментом для проведення маркетингових досліджень. Це допоможе вам виробити свою стратегію у бізнесі та розвивати його у потрібному напрямку.

Стек технологій

Технологии - это иструмент, который может положительно влиять на ваш бизнес.

Расскажите о своих бизнес-целях и наш опыт поможет их достичь!

Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в ближайшее время