ДИЗАЙН САЙТІВ УКРАЇНА

ДИЗАЙН САЙТІВ УКРАЇНА

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД У РОЗРОБЦІ САЙТУ
Сделаем отличный проект вместе?
Оставляй заявку и мы БЕСПЛАТНО проконсультируем тебя!
Оставить заявку

Навіщо потрібний дизайн для сайту?

Дизайн сайту відіграє велике значення в процесі його просування та розкручування. Перший контакт відвідувача із сайтом здійснюється на основі візуального сприйняття сторінки. Якщо зовнішній вигляд сайту буде приємним і цікавим, то користувач затримається тут і захоче більше дізнатися про вміст веб-ресурсу.

Дизайн сайту та його якісне оформлення – це показник іміджу компанії, вираження її ставлення до потенційних клієнтів. Якщо сайт виглядає красиво та оригінально, значить, його власнику важливо справити гарне враження на відвідувачів, і він зацікавлений у вашій увазі та оцінці.

Розробка дизайну сайту має здійснюватись за особливими правилами. Використовуючи сучасні технології, можна створити якісний сайт, акуратно і красиво оформлений, приємний для очей. Що стосується азів, то тут важливо врахувати вагу графічних файлів, оскільки при високій вазі графіки сторінки сайту довго завантажуватимуться, а це негативно позначиться на відвідуваності ресурсу. Не кожен користувач захоче чекати на кілька хвилин до повного завантаження сторінки. Цілком імовірно, що він піде з сайту раніше, ніж встигне ознайомитися зі вмістом.

Крім того, при оформленні дизайну необхідно правильно поєднувати кольори, стежити за балансом кольору, грамотно підбирати пропорції, освітлення і обсяг графічних елементів. Дизайн сайту має розроблятися з урахуванням тематики та цілей функціонування веб-ресурсу. Також не забудьте взяти до уваги особливості цільової аудиторії.

Замовляючи дизайн у нас – ви отримаєте:

Дизайн, который поможет компании выделиться

Щоб сайт був максимально цільовим, ми ретельно опрацьовуємо графічні елементи сторінок, робимо персональні іконки, шрифти, діаграми, фото.

Інформаційна продуманість

Велику увагу при розробці дизайну ми приділяємо інформаційній продуманості — зручності роботи з сайтом як з інструментом. Перед початком роботи над дизайном ми дуже ретельно проводимо підготовчу роботу, уважно та вдумливо обговорюємо з клієнтом усі деталі.

Доопрацьовуємо кожну дрібницю

Продумаємо, який ефект потрібно отримати від сайту, розробимо красивий та сучасний дизайн і не забудемо про зручність сайту. Не заспокоїмося, поки кожна дрібниця не працюватиме як годинник. Функціональність у веб-дизайні узгоджується з його неповторністю

Висока конверсійність

При створенні дизайну ми завжди пам'ятаємо про цільову аудиторію, для якої розробляється сайт. Саме тому наш дизайн дає прибуток нашим клієнтам.

Адаптивність

Використання спеціальних технологій та власних технологічних рішень дозволяє нам зробити сайт, який однаково добре відображатиметься на стаціонарних комп'ютерах і всіх мобільних пристроях.

icon-design

Приклади дизайну створені LengMeng Rockstar

Переваги розробки порталу з нуля

Створення дизайну сайту - один із найтрудомісткіших процесів при його розробці. Хто б не казав, дизайн грає одну з провідних ролей. Коли ми заходимо на сайт, перше, що ми бачимо, - це картинка, тобто дизайн. Спрацьовує візуальне сприйняття, і від того, яким воно буде, залежить і наше ставлення користувача. Причому так відбувається скрізь.

01

Консультація

На цьому етапі замовник розповідає яким хоче бачити виконаний результат, які є побажання та вимоги. В основному, початкова консультація відбувається безкоштовно, щоб ви змогли переконатися у нашій компетентності, а ми переконати вас у якісній та швидкій роботі нашої фірми.

02

Бріф

Бриф – це анкета з питаннями, яка відправляється замовнику, щоб він детально описав який представляє свій майданчик, що хоче бачити на сайті і на які результати чекає. Для веб-студії анкета дозволяє зрозуміти, над чим їй пропонують працювати і чи зможе вона виконати такий проект з урахуванням усіх запитів клієнта.

Переваги: економить час надалі, допомагає повною мірою зрозуміти обсяг роботи, щоб оцінити терміни виконання та вартість, а також організувати подальшу роботу.

03

Технічне завдання

ТЗ потрібно для того, щоб правильно структурувати всі ідеї та розуміти, що має вийти в результаті. Розкажіть про напрямок діяльності вашої організації, які цілі та завдання має вирішувати сайт, що для вас знаходиться у пріоритеті, яким хочете бачити дизайн тощо.

> За наявності тз – клієнт зможе уявити, як виглядатиме його сайт у майбутньому, з чого складатиметься ресурс і над чим проводитиметься робота. Після закінчення створення ви можете зіставити отриманий результат з спочатку обговореним та перевірити якість розробленого майданчика.

> Для веб-студії – це чітко збудований та продуманий план, який найчастіше служить базою під час побудови сайту.

04

Макет дизайну

Перше, на що відразу звертає відвідувач – це оформлення. Дуже важливо справити гарне враження, адже від нього залежатиме чи захоче клієнт здійснити покупку, чи залишити сайт, не пробувши й хвилини на ньому. Кольори, що кричать, не поєднуються між собою, нелогічне оформлення і не комфортне пересування по сайту – безумовно не зіграють вам на руку.

 

05

Верстка

Якщо говорити зрозумілою мовою, то на цьому етапі спеціаліст робить із уже готового дизайну робочий проект сайту. Ключове завдання, що стоїть перед верстальником, – зробити адаптивний сайт, тобто забезпечити коректне відображення всіх елементів сайту на будь-якому пристрої та браузері.

06

Робота над програмною частиною

Цей етап – найвідповідальніший і найдорожчий у всьому проекті. Коли вже спроектований сайт, готовий дизайн та верстка, залишилося поєднати всі частини в єдине ціле – запрограмувати.

Чим займається спеціаліст?

> Забезпечує високу швидкість завантаження сайту

> Видимість ресурсу пошуковими системами

> Забезпечує функціональність системи керування контентом

> Створює безпеку майданчику

07

Розміщення контенту на сайті

Відбувається повне заповнення веб-ресурсу. Розміщуються: фото, відео, тексти, опис та інша заздалегідь підготовлена інформація, призначена для клієнта. Якщо ви зацікавлені у подальшому просуванні майданчика, то не забувайте про SEO оптимізовані статті. Спеціаліст також розміщує графічні елементи на потрібних сторінках та місцях, після чого відбувається наступний, фінальний крок.

08

Перевірка на баги

Без грамотного тестування неможливо визначити якість роботи сайту. Повністю готовий майданчик аналізується на працездатність. Тестувальник перевіряє ресурс на можливі помилки під час його створення. За наявності будь-яких недоробок команда відразу ж приступає до їх усунення.

Після завершення створення сайту фірма передає вже готовий ресурс замовнику. Відбувається невелике навчання, де розповідають, як працювати з адмін-панеллю та самостійно публікувати контент, розміщувати товари, створювати сторінки тощо.

Розкажіть про свої бізнес-цілі і наш досвід допоможе їх досягти!

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом