Блог

14.03.2021 Автор: LengMeng

Сайт-візитка для бізнесу: те, з чого не страшно починати

Сьогодні ні для кого вже не новина, що інтернет іде світовою дорогою семимильними кроками, розвиваючись як інтенсивним, так і екстенсивним шляхом. Навіть якщо ми звернемося до картини світу будь-кого з тих людей, хто ніколи не користувався глобальною мережею особисто, ми побачимо, що інтернет є її невід’ємною частиною. Адже у свідомості кожної людини обов’язково присутній образ інтернет-мережі. Він складається з повідомлень ЗМІ, розмов рідних, друзів і знайомих. Майже щодня ми чуємо: «прочитав в інтернеті…», «дізнався з інтернету…», «скачав в інтернеті…» і т.д., і т.п. І той факт, що саме слово інтернет так активно вживається в російську лексикон, що починає схилятися і постійно збільшує частотність свого вживання, також свідчить про глибоку включеність даного артефакту в наше життя. Безперечно, зростає і довіра до мережі Інтернет як джерела інформації.

Якщо слова не викликають особливої ​​довіри, можна перейти до цифр. Число інтернет-користувачів давно вже перевищує 3 мільярди людей. Але, незважаючи на такі значні числа, для деяких людей інтернет залишається чимось новим, незасвоєним і часом навіть загадковим. Багато хто з побоюванням і навіть з ноткою недовіри ставляться до інформації про те, що для успішного розвитку бізнесу необхідно розвивати свій проект в інтернеті. Когось лякають “величезні” вкладення в ту сферу, де вони мало що розуміють. Хтось просто не бачить моментального результату та припиняє рухи. Хтось потрапляє на горе-розробників і вже боїться потрапити на ті ж самі граблі. Але інтернет уже пройшов світову перевірку на міцність. І тут боятися нема чого.

Якщо Ви не знаєте, з чого почати, то наша порада – починати слід з найпростішого варіанту веб-сайту – це так званий сайт-візитка.

Чому саме сайт-візитка?

По-перше, такий сайт дуже просто у своїй структурі та редагуванні. В основному вони складаються з 3-х або більше сторінок, на яких розміщена основна інформація про вашу діяльність, з можливість отримати зворотний зв’язок через сайт.

По-друге, розробити сайт-візитку можна з мінімальними вкладеннями, особливо, якщо Ви скористаєтеся послугами компанії LengMeng. Ми створимо сайт якісно та у максимально швидкий термін.

І по-третє, якщо виникне потреба в реалізації вже більш масштабного проекту, наші фахівці завжди зможуть перетворити Ваш сайт-візитку на офіційний сайт або інтернет-каталог.

Вагомою перевагою наших сайтів є висока конверсія та “сильна” базова оптимізація, яку ви отримуєте, замовивши сайт у нас абсолютно безкоштовно.

Тож боятися справді нема чого. Пора вже й бізнес розвивати!

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом