Блог

18.06.2021 Автор: LengMeng

Продає лендінг

Що таке лендінг, що продає?

Односторінковий сайт, створений з метою продажу товару чи послуги – називають лендінгом, що продає.

Схема продажів дуже проста, адже клієнт бачить актуальну для нього рекламу в інтернеті, кликає за посиланням і переходить на лендинг, де вже аналізує якість запропонованої послуги, і надалі виконує цільову дію, тобто купує. При створенні сайту важливо вивчити всі аспекти, пов’язані з вашим майданчиком, щоб підвищити ефективність продажів.

4 важливі правила

  1. Вивчіть потребу вашої цільової аудиторії
  2. Створіть якісний і найголовніше затребуваний продукт
  3. Зробіть якісний лендінг та переконайте ЦА на купівлю товару
  4. Перевірте постійний потік цільового трафіку на ваш сайт

Структура лендингу, що продає:

Важливо зробити лендінг на тематичні блоки.

Існує базова структура сайту, але ви можете змінювати наповнення та підлаштувати її під свої завдання.

  • Короткий оффер

Можна сказати, що це практично єдиний спосіб привернути до себе увагу серед величезної кількості конкурентних пропозицій.

Що таке оффер?

Простими словами – це всі вигоди, що надаються клієнту від покупки вашого товару чи послуг. Важливо, щоб ви максимально закривали всі потреби клієнта, знаходили переваги, у разі коливань чи заперечень.

Оффер повинен обов’язково перебувати на головному екрані лендінга, оскільки це має бути першим, що побачить покупець, переходячи за посиланням. Головне завдання – розвіяти всі сумніви та мотивувати на подальшу покупку.

  • Подробиці послуги

У цьому блоці розкажіть про ваш товар. Детально поясніть, як працює послуга: опис, інструкція, приклади. Ви повинні переконати людей зважитися на
придбання та надати всю доступну інформацію, яка може зацікавити клієнта.

  • Переваги пропозиції для клієнта

Розкажіть про всі плюси, які отримає покупець при придбанні вашого товару, зверніть увагу на вигоду і зручність співробітництва. Важливо не лише розповісти про позитивні моменти, а й наголосити на «білі» покупця. Розкрийте проблеми, з якими стикаються більшість людей, якщо в одній з них клієнт дізнається про себе, то вже точно зацікавиться у вашій пропозиції.

  • FAQ

Наведена вище абревіатура розшифровується як «Часті питання».

Існує така рубрика вже дуже давно і безперечно має популярність серед споживачів, особливо часто її використовують інтернет-магазини. Цей блок є спеціальним довідковим розділом сайту. Головна мета – відповісти на запитання клієнтів, що часто ставляться, тут ви можете розповідати про можливі проблеми або дефекти, розкривати прості, але актуальні питання, наприклад: як оформити доставку, оплатити послугу або замовити сайт.

  • Ціни та СТА

При заповненні цієї рубрики розробники завжди використовують різні психологічні прийоми. Дуже часто на лендінг можна помітити велико виділені ціни, з перекресленою і зниженою ціною до цього, яскраві та масивні кнопки зі словами: «купити», «хочу!», «зареєструватися», «завантажити», «створити», «замовити» і тд. Ще одним маніпуляційним прийомом, що постійно використовується, є показаний таймер зворотного звіту, з обмеженням за періодом дії знижки.

Вся наведена вище інформація значно прискорить процес прийняття рішення клієнтом, допомагаючи при цьому пропустити всі формальності і забути про всі сумніви.

  • Відгуки

Важливий елемент для переконання – відгуки. Людям набагато простіше купувати, коли вони бачать позитивні відгуки про товар, не має значення, знайомі це люди чи ні – головне, щоб кожен відгук супроводжувався фотографією покупця, що значно вплине на прийняття рішення клієнтів. За статистикою, близько 90% людей орієнтуються саме на наявність відгуків, причому не важливо, позитивні вони, чи ні. Крім того, відгуки людей підвищують конверсію замовлень та довіру серед потенційних покупців.

Створюйте сторінку ґрунтуючись на вузькій ЦА, не допускайте шаблонів у тексті та
дизайні, сучасний лендінг – це не тільки структура, що продає, але і відмінна
можливість запам’ятатися клієнту, викликати вау ефект та змусити захоплюватися
вашим майданчиком, при цьому підвищивши зростання продажу товару та послуг.

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом