Блог

01.03.2023 Автор: LengMeng

Правильні поєднання та вибір кольору для сайту: рекомендації для початківців

Коли мова йде про дизайн сайту, колір відіграє вирішальну роль у привабленні відвідувачів і створенні незабутнього враження. Вибір правильних поєднань та кольору для вашого сайту може бути складною задачею, особливо для початківців. У цій статті ми надаємо рекомендації щодо правильних поєднань та вибору кольору для сайтів, щоб допомогти нашим клієнтам та дизайнерам створювати ефективні та візуально привабливі сайти. 

Розуміння кольорової психології

Перш ніж ми перейдемо до рекомендацій, важливо розуміти кольорову психологію. Кольори мають потужний вплив на наші емоції та поведінку, і кожен колір має свій власний значення та асоціації. Наприклад: 

 • Червоний: асоціюється з пристрастю, хвилюванням та невідкладністю. 
 • Синій: асоціюється з спокоєм, довірою та професіоналізмом. 
 • Жовтий: асоціюється з оптимізмом, щастям та теплотою. 
 • Зелений: асоціюється з ростом, здоров’ям та природою. 
 • Фіолетовий: асоціюється з розкішшю, креативністю та духовністю. 
 • Оранжевий: асоціюється з ентузіазмом, енергією та грайливістю. 

Важливо вибирати кольори, які відповідають вашій бренд-особистості та повідомленню, і створюють бажану емоційну реакцію у вашій цільовій аудиторії. 

Правильні поєднання та вибір кольору

 • Ось декілька рекомендацій щодо вибору правильних поєднань кольорів для вашого сайту: 
 • Використовуйте кольорове колесо – Кольорове колесо – це корисний інструмент для вибору поєднань кольорів. Воно складається з первинних, вторинних та третинних кольорів, які можна комбінувати різними способами. Наприклад, доповнюючі кольори (кольори, протилежні на кольоровому колесі) створюють висококонтрастний та динамічний ефект, а аналогічні кольори (розташовані поруч на кольоровому колесі) створюють гармонійний та стриманий ефект. 
 • Обмежте палітру кольорів – Використання занадто багатьох кольорів може створити хаотичний та приголомшливий ефект. Рекомендується обмежити палітру кольорів до трьох або чотирьох кольорів та використовувати відтінки та тонування, щоб створити варіації. 
 • Використовуйте біле простір – Білий простір (або від’ємний простір) – це область між елементами на веб-сторінці. Використання білого простору може створити чистий, елегантний та сучасний ефект та виділити основний зміст та елементи дизайну. 
 • Враховуйте доступність – Важливо враховувати доступність при виборі кольорів. Наприклад, використання поєднань кольорів, які складно відрізнити для людей з дефіцитом кольорового зору, може призвести до виключення та розчарування. 

Заключення

Вибір правильних поєднань та вибір кольору для вашого сайту – це ключовий аспект дизайну сайту. Слідуючи цим рекомендаціям, ви можете створювати візуально привабливі та ефективні сайти, які відповідають вашій бренд-особистості та повідомленню. Якщо ви шукаєте розробку сайту в Україні, ви можете замовити якісний сайт в нашій веб-студії Lengmeng та довіритися досвідченим дизайнерам, які створять сайт з правильними поєднаннями кольорів та вибором, який відповідає вашим потребам та цілям. 

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом