Блог

19.01.2022 Автор: LengMeng

Правила веб-дизайну

Сучасний сайт має бути не тільки візуально красивим, а й зручним, функціональним та лаконічним. Професійні фірми розробки дизайну слідують певним правилам, здійснення ідеального робочого ресурсу.

А як же креативність?

Розробка дизайну з чітко продуманим планом – не означає нудність та однотипність. Вибираючи фірму, з якою хочете надалі співпрацювати, зверніть увагу на її портфоліо, оцініть підхід до роботи. Якщо ж фахівець не визнає жодних правил і слід лише внутрішнім поривам, радимо замислитись у його компетентності та
поінформованості у цій сфері.

Існують основні правила веб-дизайну:

  • Швидкість завантаження сторінки

До чого ж тут дизайн? Все дуже просто, велика кількість складних і наворочених елементів знижує швидкість завантаження сайту. З наповненням майданчика потрібно бути дуже обережним, адже анімація, віджети, відео – у рази сповільнюють роботу.

Далеко не у кожного відвідувача вистачить часу і нервів чекати поки що повністю провантажиться ваш ресурс, половина просто вийде раніше. Однак, якщо відмовитися практично від усієї незвичайної графіки, може загубитися інтерес із боку клієнта, і майданчик просто стане черговим. Саме для цього і потрібен професійний
дизайнер, адже знайти золоту середину не так просто. Тому вибір за вами – візуалізація чи швидкість.

  • Юзабіліті

Ви захотіли, наприклад, замовити розробку сайту під ключ, починаєте пошук веб-студії для якісного виконання проекту. Начебто, знайшли найпридатніший під ваші вимоги майданчик. Збираєтесь детальніше ознайомитися з її послугами, але не завдання, пошуки потрібної інформації тривають уже кілька хвилин, а дістатися потрібного
розділу ви так і не змогли.

Виною всьому цьому є погано опрацьована якість пересування. Найголовніше – насамперед налаштувати зручність використання сайту. За бажанням співпрацювати з вашою студією, клієнт не витрачатиме свій час, щоб розібратися, де ж знаходиться розділ «Послуги», він просто залишить сторінку і знайде іншу, зручну для нього.

В результаті, у вас стрімко почне падати конверсія і зменшуватися потік клієнтів, а ваші конкуренти за таке, напевно, скажуть спасибі)

  • Шрифти

Вже давно минув той час, коли чим незрозумілішими і складнішими були шрифти, тим актуальніше це вважалося. У наш час – це швидше говорить про несмак і старомодність фірми. Безліч ефектів, стилів та райдужних кольорів – не зіграє на руку вашому сайту.

Найбільші фірми вже давно перейшли на простоту та легкість. У середньому при створенні майданчика використовують близько 2-4 видів різних шрифтів. При цьому, розбірливість і читаність написаного тексту стоїть найвище.

Рекомендуємо, звичайно, розробити свій власний фірмовий стиль, куди входитиме набір корпоративних шрифтів – це відзначить вашу індивідуальність та креативність.

Слід пам’ятати, що клієнти завжди цінують лаконічність та оригінальність у майданчику.

  • Палітра кольорів

Тут працює таке ж правило, як і зі шрифтами – не більше 3 кольорів на сторінці. При оформленні майданчика, подумайте самі, чи вам комфортно перебувати на сайті?

Оцініть ресурс неупереджено, якщо у вас хоч на мить виникне дискомфорт або навіть роздратованість – одразу змінюйте дизайн. Не варто робити зі свого майданчика світлофор, адже ваше завдання не втратити клієнта, а навпаки – залучити, створити комфортні умови та показати свій професіоналізм.

Робіть вибір у бік класичних поєднань, і не перестарайтеся з вашою винахідливістю.

Для затребуваності вашого сайту підберіть стиль, важливо, щоб всі складові гармонійно поєднувалися між собою і вимальовували єдину картину. Не треба намагатися максимально навантажити ресурс, адже чим більше, тим краще вже давно не актуально.

Змінюються тренди, змінюється і оформлення, якщо хочете завжди перебувати в топі – постійно аналізуйте та вдосконалюйте свій майданчик.

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом