Блог

19.01.2022 Автор: LengMeng

Особливості редизайну сайту

Що таке редизайн?

По суті, редизайн – це повна зміна зовнішнього вигляду вашого сайту, що має на меті підвищення привабливості ресурсу. Відбувається повне оновлення всієї структури майданчика, що передбачає не лише зміну дизайну, а й модернізацію структури. Редизайн робиться для розширення та збільшення цільової аудиторії та найчастіше проводиться раз на 3-4 роки.

Такий апгрейд – показує клієнтам, що ви готові розвиватися та вдосконалюватися, а це своєю чергою – сприяє підвищенню довіри та зростання інтересу до вашої фірми з боку покупців.

Етапи редизайну сайту:

1. Аналіз

Потрібно зрозуміти, що саме на сайті цікаво клієнтам, які сторінки найчастіше відвідуються та що сприяє підвищенню конверсії майданчика.

2. Бажання клієнта

Для того, щоб дізнатися, чого дійсно хоче ваш покупець, не потрібно лазити в коментарях і додумувати все з прочитаної там інформації. Спробуйте безпосередньо поспілкуватися з клієнтами або провести опитування – це допоможе дізнатися про недоліки вашого ресурсу.

3. Конкуренти

Тут доведеться витратити чимало часу для ретельного і найголовніше чіткого вивчення опонентів. На цьому етапі потрібно дізнатися якомога більше про своїх потенційних конкурентів: який дизайн присутній на їхньому сайті, і як давно вони його оновлювали, що чіпляє увагу людей на майданчику, що є популярним і на що зараз є попит.

Це відмінний спосіб краще дізнатися про своїх потенційних клієнтів і стати до них на крок ближче.

4. Фірмовий стиль

Якщо ви захочете замовити розробку сайту, відразу подумайте і про фірмовий стиль вашої фірми. Унікальність допоможе у подальшому розвитку, але ніщо не вічне, змінюються тренди, змінюються і запити суспільства. Якщо ви зважилися на зміну оформлення порталу, тоді одразу приступайте і до розробки нового та сучасного стилю, адже він повністю
відображає ваші цілі та завдання.

5. Контент

Якщо виявили недоліки в картинці, то відразу подивіться і зміст сторінки. Дуже важливо, щоб наповнення сайту повністю відображало задум представлених ілюстрацій. Регулярне оновлення контенту дуже важливе, адже клієнт завжди шукає нову та свіжу інформацію, тому що хоче йти в ногу з часом, а не слідувати старим і вже не актуальним пропозиціям.

Для визнання вашої компанії відвідувачами займіться детальною підготовкою нового контенту.

6. Подання

Не варто одночасно змінювати весь сайт, робіть це поступово. Експерименти – це дуже добре, але не коли вони раптові та суттєві. Впроваджуйте нові елементи поступово для того, щоб ваш відвідувач міг до них звикнути, інакше ви просто його злякаєте. З таким підходом у вас буде можливість оцінити реакцію клієнтів на нововведення та зрозуміти їхнє ставлення до таких змін.

7. Технічні характеристики

Після того, як ви провели таку масштабну роботу, можливо, що виникнуть деякі збої в роботі сайту: некоректна верстка, збої в системі обробки замовлень або в роботі форм.

Займіться діагностикою функціональності ресурсу і вирішите всі допущені помилки.

8. Реакція

Процес змін – досить довготривалий. Спостерігайте за реакцією відвідувачів та роботою майданчика загалом. Не бійтеся цікавитися думкою клієнтів, відстежуйте їхні реакції. Не факт, що така модернізація відразу ж зайде людям, можливо знадобиться деякий час для схвалення змін на вашому сайті.
Бувають випадки, коли доводиться повністю змінювати дизайн, зображення, або ж редагувати тексти або коригувати наповнення цілих блоків. Хочемо відзначити, що це дуже індивідуально.

Яка мета редизайну?

Усі власники хочуть, щоб їхній майданчик був помічений. Саме для видимості та доступності ресурсу робиться його редизайн. Важливо приділити значну роль просуванню майданчика – SEO оптимізації.
Роль коректно складеного тексту для розвитку не можна применшувати. Зверніть увагу на навігацію вашого сайту, актуальний контент та адаптивність сторінки.

Все це допоможе розширити охоплення аудиторії.

Существует несколько видов редизайна: функциональный, визуальный, технический или же полный, но главное помнить, что при выборе любого из них – делается упор на качество и результат!

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом