Блог

02.01.2022 Автор: LengMeng

Які сайти бувають?

В наш час інтернет розвивається настільки стрімко, що нам залишається лише приймати його зміни. Якщо ви ставите питанням замовити вам сайт для бізнесу або зійде і так, то наша вам порада – безперечно так!

Більшість компаній вже зрозуміли значущість ресурсу, адже він представляє вас в інтернеті і тим самим відкриває нові можливості. Більше того, не тільки компанії, що поважають себе, а й приватні особи створюють майданчик для просування своїх послуг.

  • Сайт відкриває безліч можливостей та значно підвищує імідж фірми в очах своїх потенційних клієнтів та партнерів. За відсутності сайту, вас можуть не сприймати всерйоз або просто просто, вважати некомпетентною фірмою.

Також, величезним плюсом є цілодобова робота ресурсу, тобто клієнт може купувати в будь-який зручний для нього час. Не потрібно зайвий раз дзвонити чи приходити в офіс, адже з усіма подробицями та деталями можна ознайомитись самостійно на сайті.

Якщо розбирати сайти з їхньої функціональності, дизайну, контенту та багато іншого, то збереться чимала частина різновидів веб-ресурсів.

Види сайтів з їхньої функціональності:

  • Сайт візитка

Такий вид ресурсу дуже невеликий і складається в основному з декількох сторінок в інтернеті. Візитка надає всю необхідну інформацію про власника, послуги, товари, контактні дані та відповідає тільки на основні питання. По суті це доступний для кожного, швидкий, і в технічному плані простий ресурс. Якщо ви маленька фірма і хочете просто підтвердити свою присутність в інтернеті, без проблем – це ідеальний варіант.

  • Інтернет портал

Портал є майданчиком більшим за попередній. Тут зібрано багато актуальної інформації, ресурс запрограмований виконувати безліч різних функцій і послуг, що включає посилання на інші сторінки. Важлива складова – наявність корисних ресурсів та зрозумілої навігації. На одній сторінці можна переглянути: новини, пошту, почитати статті тощо. Підсумувавши, можна сказати, що інтернет-портал поєднує різну інформацію, з безлічі джерел, в одному місці.

  • Інтернет магазин

Допомагає значно збільшувати кількість покупців, пропонуючи можливість дистанційного оформлення замовлення та доставки товарів за вказаною адресою. Така торгова платформа не має певного призначення товарів і здатна цілодобово приймати заявки та оплату товару. Найголовніше при створенні сайту – забезпечити якісну навігацію та функціональність майданчику.

  • Блог

Такий ресурс дозволяє організації швидко обмінюватися ідеями та інформацією, а також залучати нових відвідувачів. Ведення блогу – це надійний спосіб сформувати аудиторію довкола свого бренду. Для ведення блогу насамперед важлива якість та обсяг статей, де повністю розкриваються теми, що цікавлять вашу цільову аудиторію.

  • Вікі-сайт

Хорошим прикладом такого виду сайту буде Вікіпедія. Базується він на тому, що абсолютно кожна людина має право змінювати сторінку, додавати та коригувати зміст статей. Достатньо зручна платформа, якщо ви хочете працювати в команді, створювати онлайн контент разом.

  • Соціальна платформа

Відразу варто зазначити, що це масштабний, складний та дорогий ресурс, який, у свою чергу, приносить не лише значний дохід власникам, а й забезпечує постійну аудиторію відвідувачів. Існують різні види таких майданчиків: соціальні мережі, форуми, блоги та особисті сторінки. Впевнено можна сказати, що все вищезгадане є опорою для успішного соціального медіа-маркетингу. Ключові функції включають обмін зображеннями, відео, а також обмін інформацією між користувачами.

Вибирайте сайт, який відповідає вашим цілям та очікуванням, і пам’ятайте, що ресурс
потрібний як допоміжний інструмент для просування вашого бізнесу!

 

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом