Блог

14.02.2021 Автор: LengMeng

Як замовити сайт у нашій веб-студії. Етапи опрацювання наших проектів.

Сайт – це кінцева точка нашої спільної роботи із замовником. В середньому, над кожним нашим проектом працює 5 професіоналів: дизайнер, верстальник, програміст, SEO-фахівець, контент-менеджер. Вартість створення сайту в першу чергу залежить від необхідних показників, а саме – які цілі ставляться перед сайтом. Зовні красивий, зручний у навігації, оптимізований під пошукові системи, адаптивний – ці пункти давно стали незаперечними аксіомами під час створення будь-якого сучасного сайту.

Етапи створення сайту в LengMeng

Створення сайтів – це багатоетапний процес, який потребує максимальної взаємодії всіх його членів. Для зручнішого розуміння ось основні етапи, які проходить сайт перед запуском:

  • Заповнення технічного завдання – клієнт заповнять бриф на розробку сайту, в рамках цього брифу в подальшому проводиться створення сайту. Цей документ містить всю інформацію, яка буде використовується під час виконання проекту.
  • Розробка макету.
  • Верстка
  • Перенесення на адмін панель
  • Внутрішня оптимізація веб-сайту
  • Тестування та запуск
  • Навчання використанню сайту

Створення сайтів у Харкові може включати і подальший супровід веб-сайту, а також проведення та настроювання рекламних кампаній.

Чому варто замовити сайт

Базове призначення сайту — постійне функціонування для виконання призначених клієнтом цілей, тому замовити створення сайтів у Харкові рекомендується насамперед для підвищення іміджу компанії, залучення потенційних покупців та як наслідок підвищення рівня продажів.

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом