Блог

19.01.2022 Автор: LengMeng

Як отримати престижний веб-сайт?

Як має виглядати сучасний сайт? Що є актуальним у використанні, а що вже застаріло – саме цю тему ми розберемо в цій статті.

При розробці веб-ресурсу існують певні правила, які є фундаментом для якісного та робочого ресурсу. Важливу роль грає як візуальна складова, а й коректність у побудові. Величезна кількість посилань на інші ресурси, реклама між блоками важливого вмісту, безліч лічильників і постійні знаки оклику всередині тексту – погано впливають на імідж власників сайту.

Ми розповімо про основні правила веб-дизайну та важливі елементи сторінки.

Правила:

1. Швидкість завантаження

Буває таке, що дизайнер просто увійшов у кураж і захопився графічними експериментами, що просто просто забув про хорошу швидкість ресурсу. Як це все пов’язано? Дуже просто, важкі елементи сайту, такі як віджети, анімація, відео – значно уповільнюють веб-ресурс. І ось тут вже виникає величезна проблема, адже за статистикою 70% користувачів відразу покинуть сайт, у пошуках оперативнішого, і лише 30% клієнтів дочекаються повноцінного завантаження. Не у кожного вистачить терпіння, і що важливіше часу, чекати доки сайт нарешті розпочне роботу.

Однак і без графічних елементів нікуди, адже це зробить ваш майданчик порожнім, простим і не цікавим для користувачів. Тому, ми радимо дотримуватися золотої середини і вибирати легшу графіку в помірному її використанні.

2. Юзабіліті

Існує, так зване, правило трьох кліків, відвідувач повинен дістатись потрібного товару всього за кілька переходів. Яким би красивим та сучасним не був би ваш сайт, але його цінність втрачається за відсутності зручності для відвідувача під час роботи з ним.

  • Що важливо – обов’язково, на кожному сайті має бути вікно для пошуку товарів, щоб полегшити пошуки клієнта та знайти потрібний товар за лічені секунди.
  • У правому верхньому кутку має бути кошик, щоб користувач не шукав його всередині сайту, роблячи безліч махінацій.

Звичайно ж, сайт може працювати і за відсутності вказаних частин, але ймовірність того, що клієнт покине сайт дуже висока. Адже всі ми хочемо швидкого результату, не маючи часу на пошуки того чи іншого відділу.

3. Сучасний фон

Нині в моді естетичний мінімалізм. Замовляючи сайт, клієнт хоче бачити результат, і розуміти куди ж і на що пішли його ресурси, проте це не означає, що сайт має бути посипаний золотим візерунком, або триповерховим дизайном, не залишаючи жодного порожнього місця на сторінці.

Швидше навпаки, сайт повинен здаватися просторим і легким, «дихати» і при цьому мати все необхідне. Контрастність елементів дизайну – виглядає зручно, дорого та красиво, адже не відволікає увагу від головної концепції та мети ресурсу.

4. Палітра

Нема для кого не секрет, що використовувати кричущі тони – поганий тон. Насичено зелений, червоний, жовтий та інші кислотні відтінки – далекі від популярності та актуальності використання для веб-ресурсів. Наша студія пропонує зробити вибір у бік спокійнішої палітри. Пастель вже довгий час утримує лідируючі позиції, адже безперечно сприяє своєму, має заспокійливий ефект, зраджує м’яку і теплу атмосферу майданчику. Пастельні тони можна використовувати не лише як основні, а й як доповнюючі, при цьому не перевантажуючи сайт, адже мають досить добрий контраст.

Не варто недооцінювати спокійні відтінки, адже саме вони в гармонійному поєднанні можуть надати яскравості та соковитості майданчику.

5. Візуалізація

Не перестарайтеся з текстовим наповненням сайту, адже клієнту просто стане нудно. Там, де можливо, намагайтеся використовувати анімаційні елементи, наприклад, 3D-графіку. Такий вид візуалізації не лише зацікавить відвідувачів, а й надасть ексклюзивності ресурсу. Більше того, такі елементи як: пункти меню, різні кнопки та об’єкти обов’язково повинні бути анімовані для зручності ваших клієнтів.

Ми розповіли лише про головні складові для отримання ідеального ресурсу. Престижний сайт має бути побудований, враховуючи найменші нюанси, бажання клієнта та сучасні тенденції дизайну!

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом