Блог

19.01.2022 Автор: LengMeng

Які веб-сайти підходять для розробки WordPress?

WordPress – це платформа, яка дозволяє оприлюднювати контент і керувати сайтом без будь-яких відомостей програмування. Система ідеально підходить як для розробки невеликих сайтів: порталів, лендінгів, візиток, так і для масштабних ресурсів у вигляді інтернет-магазинів.

 • Слід відзначити, що на сьогоднішній день, це одна з найбільш популярних і відновлених систем, спрямованих на управління контентом. Сфера застосування WordPress досить обширна, можна керувати власними блогами, новинними ресурсами, адже з ними виявляються як прості, так і складні рішення.

Огромним плюсом даної системи, звичайно, є її простота, комфорт у використанні, а також безкоштовність. Спочатку WordPress був спрямований на невелику кількість сайтів, але вскоре залишився в якості руху для більш масштабних. Всередині платформи ви знайдете безліч шаблонів на будь-який смак, відкритих для вільного доступу і більш цікавих – платних.

Переваги сайтів, розроблених на WordPress:

 • Широкий функціонал

У вас є можливість створити не тільки блог або інформаційний ресурс, але і більшу площадку, використовуючи всі можливості даної CMS.

 • Економія фінанс

Так як система знаходиться у вільному доступі, ви можете значно заощадити грошові кошти.

 • Оптимізація

Для того, щоб підняти позицію в пошуковому виданні на сайті, публікується унікальний контент, всередині якого записуються ключові слова

 • Вибір в дизайні

Для будь-якого проекту знайдеться відповідне рішення, ви можете вибрати готовий шаблон або зайнятися розробкою індивідуального.

 • Удобное управление

У вас не виникає труднощів із завантаженням фотографій, нового контенту та додаванням статей на сайт, адже адмін-панель зручна та досить понятна.

Типи сайтів, які можна створити на WordPress:

 • Блог

Оскільки платформа значною мірою була спрямована виключно на створення блогів, то й зараз це залишається одним із найкращих рішень. Хоч вордпрес вибавився від такого тавра, при цьому система досі залишається популярним інструментом для створення сайтів такого типу.

 • Бізнес-сайт

Слід зазначити, що світові компанії вважають за краще працювати саме на WordPress! Disney, Mercedes-Benz та інші корпоративні сайти використовують саме цей рух. Тому можна бути абсолютно впевненим у якісній роботі CMS для бізнес-платформи.

 • Соціальна мережа

Якщо ви вирішили створити конкуренцію самим відомим соцмережам і замовники створити власний Twitter або Instagram, але при цьому ви не сильні у програмуванні, то WordPress у зв’язку з BuddyPress вирішить вашу проблему.

 • Новинний сайт

Тут вам знадобиться робота WordPress + Largo. За допомогою шаблону для програмної платформи ви зможете всього за пару годин створити свій власний портал новин, разом з адаптивним дизайном і повним набором інструментів для публікації.

 • Інтернет магазин

Так як спочатку призначення цієї CMS було для дрібніших сайтів, то й чекати багато від створення інтернет-магазину не варто. Звичайно, движок дуже простий у роботі та в теорії можна створити масштабний ресурс, але ми радимо використовувати платформи, призначені саме для вузькоспрямованого завдання.

Якщо ж ви вирішили спиратися на двигун WordPress, тоді обов’язково використовуйте плагін WooCommerce, і тоді ви матимете досить швидкий, функціональний і безпечний ресурс, який зможе позмагатися з інтернет-магазином створеним на OpenCard.

 • Дошка оголошень

Завдяки плагіну WPAdverts ви зможете легко створити онлайн-дошку зі зручною навігацією та відповідною для вас темою.

 • Форум

Такий тип сайту набув своєї популярності досить давно, в той час движки тільки почали розвиватися, але незважаючи на це, зміг зберегти свій попит. Зараз щоб створити форум вам знадобиться плагін bbPress та трохи оригінальності.

Завдяки розробникам різних плагінів, на цій CMS з’явилася можливість побудувати сайт будь-якого типу та масштабу. А найголовніше, що створення настільки просте, що зробити це зможе навіть користувач без будь-яких знань у програмуванні!

Хотите что бы мы помогли Вам сделать сайт с правильно наполненным контентом?

Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в ближайшее время