Блог

19.12.2021 Автор: LengMeng

Базове SEO під час створення сайту

SEO-friendly сайт

Більшість людей навіть не чула про таку складову сайту як SEO-просування. Навіщо воно потрібно, як допоможе розвиватися сайту, залучати людей і збільшувати продажі? У цій статті ми розповімо про всі привілеї, які отримає ваш сайт від оптимізації майданчика.

Що таке SEO?

SEO-оптимізація – це комплекс різних методів, який допомагає підняти сайт якомога вище у рейтингу видачі пошукових систем.

Розберемо на прикладі, як працює таке просування. Припустимо, ви захотіли вивести ваш бізнес на новий рівень та забезпечити його надійним та якісним сайтом. Перша ваша дія – ви заходите в пошукову систему, наприклад у Google і вбиваєте щось на кшталт: «Замовити сайт під ключ Україна». Ось тут і розпочинає свою роботу SEO.

Щоб клієнт побачив на першому рядку саме ваш сайт – потрібно добре
попрацювати з текстовим заповненням сторінки.

Які бувають види просування:

  • Внутрішнє

Тут торкаються такі аспекти як: оптимізація структури та наповнення сайту, зрозумілий дизайн, зручна навігація. Одним із ключових завданням є коректний та впорядкований підбір пошукових слів та фраз, які характеризують сферу діяльності фірми або описують товар чи послугу. Саме завдяки опрацьованій структурі – сайт впевнено піднімається у пошуковій видачі.

  • Зовнішнє

Для другого виду просування приділяється більше часу до профілю. Потрібно вміти працювати зі зворотними посиланнями для ефективного ранжирування сайту в пошукових системах, простіше кажучи для сортування ресурсу в пошуковій видачі. Вам доведеться попрацювати над статтями та відео, які будуть корисні та цікаві вашим відвідувачам.

Розміщення посилань у засобах масової інформації та поширення через різні форуми та блоги.

Способи просування:

Біле SEO – це абсолютно легальний та вітальний спосіб, адже тут дотримуються всіх правил пошукових алгоритмів та приділяється значна увага зручності та безпеки відвідувача.

Чорне  –передбачає використання заборонених методик просування, таких як: оплату за активність, накручування поведінкового чинника на майданчику, створення сторінок під певні ключові слова тощо. Тобто використання всього, що порушує правила пошукових систем.

Міфи про SEO

  • SEO – це легко та швидко

Хочемо вас засмутити, але це не так! Не можна зробити все за день-два і відразу отримати фідбек. Оптимізація – дуже довгий процес, що ретельно проробляється, від якого залежить подальший приплив трафіку. Радимо набратися терпіння, адже результат приходить не відразу, а для помітного зростання показників можна чекати від півроку та більше.

  • Забезпечення гарантій

Найцікавіше, що ніхто, абсолютно ніхто не може вплинути на пошукові роботи. Відбувається настільки швидке покращення системи, що жоден досвідчений фахівець не може обіцяти 100% результату.

  • Чим більше сторінок на сайті, тим краще

Це теж дуже дурна помилка, для якісного просування майданчика не потрібна велика кількість сторінок, адже результат залежить зовсім не від масштабу, а від якості розміщеної інформації.

  • Оновлення нашкодять майданчику

Швидше навпаки) Навіть несуттєві зміни у наповненні – позитивно вплинуть на подальше просування ресурсу. Навіть якщо ви внесете найменші зміни, які не будуть помітні для користувачів – система сприйме таку дію за постійне вдосконалення ресурсу.

Декілька нових слів у тексті або нові ілюстрації забезпечать додаткові пункти рейтингу.

Саме завдяки SEO-просуванню можна збільшити лід вашого ресурсу та зробити вагомий внесок у ваше лідерство на ринку. Не втрачайте можливості підвищити інтерес відвідувачів та покращити якість працездатності майданчика.

Пам’ятайте, навіть якщо ваш сайт досяг максимальних висот, не потрібно розслаблятися, адже втратити позицію можна за день, а повернутися в топ набагато довше і складніше. Без регулярного оновлення контенту та відстеження актуальних змін ви можете легко поступитися своїм місцем конкурентам.

 

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом