Блог

24.05.2023 Автор: LengMeng

5 причин, чому ваш бізнес потребує мобільного додатку

В сучасному світі мобільні пристрої стали невід’ємною частиною нашого життя. Дослідження показують, що кількість користувачів смартфонів в Україні та у світі продовжує зростати. Більше того, люди все частіше віддають перевагу використанню мобільних додатків для взаємодії з брендами та компаніями. Тому багато бізнесів в Україні вже вирішили інвестувати в розробку мобільного додатку. Якщо ви все ще задаєтеся питанням, чи варто йти цим шляхом, ось 5 причин, чому ваш бізнес потребує мобільного додатку.

Покращення обслуговування клієнтів

Мобільний додаток може стати відмінним інструментом для покращення взаємодії з клієнтами. Наприклад, в Україні компанія Rozetka успішно використовує свій мобільний додаток для спрощення процесу покупки. Клієнти можуть швидко і легко переглянути товари, зробити замовлення і відстежити його в одному місці.

Збільшення продажів

Мобільні додатки можуть збільшити продажі, пропонуючи зручний спосіб покупки товарів і послуг. Наприклад, PrivatBank в Україні пропонує мобільний додаток, який дозволяє клієнтам легко переказувати гроші, сплачувати рахунки і покупати товари і послуги прямо з їх смартфона.

Розширення бази клієнтів

З мобільним додатком ви можете залучити більше клієнтів. Наприклад, за допомогою мобільного додатку сервісу доставки їжі Glovo, компанія змогла розширити свою клієнтську базу, пропонуючи зручний і швидкий спосіб замовлення їжі.

Збір даних про клієнтів

Мобільні додатки дозволяють збирати цінні дані про клієнтів, які можна використовувати для покращення продуктів і послуг. Наприклад, мобільний додаток мережі фітнес-клубів Sport Life допомагає компанії збирати дані про відвідування клієнтів і їх уподобання в тренуваннях.

Підвищення лояльності бренду

Мобільний додаток може стати ще одним каналом для побудови відносин з клієнтами і підвищення лояльності до бренду. Наприклад, за допомогою мобільного додатку компанія “Нова Пошта” пропонує клієнтам можливість відстежувати свої посилки, що покращує задоволеність клієнтів і довіру до бренду.

Таким чином, мобільний додаток може стати ключовим інструментом для розвитку вашого бізнесу. Веб-студія LengMeng спеціалізується на розробці мобільних додатків в Україні, і ми завжди готові допомогти вам преуспіти в цьому напрямку.

Бажаєте, щоб ми допомогли Вам зробити сайт з правильно наповненим контентом?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом