Блог

Причини втрат позицій сайтів у пошуковій системі

Причини втрат позицій сайтів у пошуковій системі

Чому така важлива позиція сайту в пошуковій системі? Почнемо з того, що місце, яке займає майданчик серед видачі, значним чином позначається на її роботі та подальшому просуванні. Саме тому кожен власник прагнути оптимізувати сайт під спеціальні запити. В цілому, це комплекс дій, які допомагають не тільки розкрутити сайт, але й зайняти позицію лідера серед конкурентів. ➔ Говорячи більш простою мовою, ваше завдання – отримати цільовий трафік, тобто користувачів, які цікавляться послугами чи товарами, представленими на вашому сайт. Можна сказати, що пошукові системи виступають посередниками між вами та клієнтами.
Маркетплейс

Маркетплейс

З кожним роком маркетплейс набирає дедалі більше впливу в Україні! ● Маркетплейс — це онлайн платформа, яка допомагає здійснювати продаж та купівлю. товарів чи послуг через Інтернет. Порядок дій такий: спочатку продавці розміщують на платформі свої товари, а покупці, у свою чергу, обирають найкращі варіанти порівнюючи: ціни, характеристики та інші параметри. Важливо відзначити, що завдання самих маркетплейсів не продавати, а забезпечувати просування товарів, робити ресурс зручним та простим у використанні, а також залучати трафік. До найбільших майданчиків відносять: Amazon, Alibaba, Rozetka, Wildberries, Ozon та інші.
Які веб-сайти підходять для розробки WordPress?

Які веб-сайти підходять для розробки WordPress?

WordPress – це платформа, яка дозволяє оприлюднювати контент і керувати сайтом без будь-яких либо знаний програмування. Система ідеально підходить для розробки невеликих сайтів: порталів, лендінгів, візиток, так і для масштабних ресурсів у вигляді інтернет-магазинів. § Стоит відзначити, що на сьогоднішній день, це один із самих популярних і востребованных систем, спрямованих на управління контентом. Сфера застосування WordPress достатньо обширная, можна керувати особистими блогами, новинними ресурсами, адже з її допомогою недряются як прості, так і складні рішення.
Як отримати престижний веб-сайт?

Як отримати престижний веб-сайт?

Як має виглядати сучасний сайт? Що актуально у користування, а що вже застаріло – саме цю тему ми розберемо у цій статті. При розробці веб-ресурсу існують певні правила, які є фундаментом для якісного та робочого ресурсу. Важливу роль грає як візуальна складова, а й коректність у побудові. Величезна кількість посилань на інші ресурси, реклама між блоками важливого вмісту, безліч лічильників і постійні знаки оклику всередині тексту – погано впливають на імідж власників сайту.
Що вибрати для сайту: шаблонний чи унікальний дизайн?

Що вибрати для сайту: шаблонний чи унікальний дизайн?

Існує безліч бізнесів, які не зациклюються на унікальності продукту, для них важливо просто бути представленими в Інтернеті. Звичайно, використання шаблонного дизайну значно заощадить ваші ресурси, але якщо ви побачите ідентичний сайт у іншої фірми – не дивуйтесь) У цій статті ми допоможемо вам розібратися, кому може підійти стандартний дизайн, а в яких випадках краще і вигідніше буде створити власний.
Бекап сайту

Бекап сайту

Бекап – це створена копія всіх даних сайту для можливості їх відновлення у разі втрати або видалення. Не можна недооцінювати важливість регулярного копіювання інформації, адже у всіх трапляються фейли, на які важко вплинути. Для того, щоб уникнути масштабних і незворотних втрат виробіть звичку і дотримуйтесь таких правил: Ø Регулярність (на можливість відновлення файлів, так само впливає частота створення резервного копіювання) Ø Автоматизація (завдяки такій функції, ви зможете забезпечити наявність оновленої та постійної копії всіх даних)
Особливості редизайну сайту

Особливості редизайну сайту

Що таке редизайн? По суті, редизайн – це повна зміна зовнішнього вигляду вашого сайту, метою якого є підвищення привабливості ресурсу. Відбувається повне оновлення всієї структури майданчика, що передбачає не лише зміну дизайну, а й модернізацію структури. Редизайн робиться для розширення та збільшення цільової аудиторії та часто проводиться раз на 3-4 роки. Такий апгрейд – показує клієнтам, що ви готові розвиватись та удосконалюватися, а це своєю чергою – сприяє підвищенню довіри та зростання інтерес до вашої фірми з боку покупців.
Правила веб-дизайну

Правила веб-дизайну

Сучасний сайт має бути не тільки візуально красивим, але й зручним, функціональним та лаконічним. Професійні фірми під час розробки дизайну слідують певним правилам, реалізації ідеального робочого ресурсу. А як же креативність? Розробка дизайну з чітко продуманим планом – не означає нудність та однотипність. Вибираючи фірму, з якою хочете надалі співпрацювати, зверніть увагу на її портфоліо, оцініть підхід до роботи. Якщо ж фахівець не визнає жодних правил та слід лише внутрішнім поривам, радимо замислитись у його компетентності та поінформованості у цій сфері.
Які сайти бувають?

Які сайти бувають?

В наш час інтернет розвивається настільки стрімко, що нам залишається лише приймати його. зміни. Якщо ви ставите питанням замовити вам сайт для бізнесу або зійде і так, то наш вам порада - безперечно так! Більшість компаній вже зрозуміли значущість ресурсу, адже він представляє вас в інтернеті і тим самим. самим відкриває нові можливості. Більш того, не тільки компанії, що поважають себе, а й приватні особи створюють майданчик просування своїх послуг.
Базове SEO під час створення сайту

Базове SEO під час створення сайту

SEO-friendly сайт Більшість людей навіть не чула про таку складову сайту як SEO-просування. Для чого воно потрібно, як допоможе розвиватися сайту, залучати людей та збільшувати продажі? У цій статті ми розповімо про всі привілеї, які отримає ваш сайт від оптимізація майданчика. Що таке SEO? SEO-оптимізація - це комплекс різних методів, який допомагає підняти сайт як можна вище у рейтингу видачі пошукових систем.
Продає лендінг

Продає лендінг

Односторінковий сайт, створений з метою продажу товару чи послуги – називають лендингом, що продає. Схема продажів дуже проста, адже клієнт бачить актуальну для нього рекламу в інтернеті, клікає за посиланням і переходить на лендінг, де вже аналізує якість запропонованої послуги, і надалі виконує цільову дію, тобто робить покупку. При створення сайту важливо вивчити всі аспекти, пов'язані з вашим майданчиком, щоб підвищити ефективність продажів.
Що таке хостинг та домен? Навіщо вони потрібні сайту?

Що таке хостинг та домен? Навіщо вони потрібні сайту?

Що таке хостинг? Почнімо з того, що хостинг – це платна послуга, яку надають хостинг-провайдери. Вони займаються тим, щоб ваш сайт був доступний користувачам у будь-який час. В оплату входить оренда місця на сервері та його потужностей. Хостинг потрібен для того, щоб стежити за сайтом і керувати файлами в цілодобовому доступі, а як ресурсів можуть виступати: зображення, відео, документи, окремі програми та тд.
Чому варто співпрацювати з веб студією?

Чому варто співпрацювати з веб студією?

Для чого взагалі потрібна веб-студія і які плюси з її співпрацею? Не для кого не секрет, що сайт є обличчям компанії в інтернеті, за допомогою якого легко підвищити впізнаваність бренду. Ваша візитна картка має виглядати перспективно та вражаюче для потенційних клієнтів.
Сайт-візитка для бізнесу: те, з чого не страшно починати

Сайт-візитка для бізнесу: те, з чого не страшно починати

Сьогодні ні для кого вже не новина, що інтернет іде світовою дорогою семимильними кроками, розвиваючись як інтенсивним, так і екстенсивним шляхом. Навіть якщо ми звернемося до картини світу будь-кого з тих людей, хто ніколи не користувався глобальною мережею особисто, ми побачимо, що інтернет є її невід'ємною частиною.
Як замовити сайт у нашій веб-студії. Етапи опрацювання наших проектів.

Як замовити сайт у нашій веб-студії. Етапи опрацювання наших проектів.

Сайт - це кінцева точка нашої спільної роботи із замовником. В середньому, над кожним нашим проектом працює 5 професіоналів: дизайнер, верстальник, програміст, SEO-фахівець, контент-менеджер. Вартість створення сайту в першу чергу залежить від необхідних показників, а саме – які цілі ставляться перед сайтом.